Cosmeo Gabinety Kosmetyczne

COSMEO to sieć nowoczesnych Gabinetów. Pierwszy z nich Ewa Grzegorczuk otworzyła 15 lat temu. Dziś funkcjonują 3 Gabinety w Łomży i w Zambrowie oraz Placówka Szkoleniowa, pod Marką osobistą Ewa Grzegorczuk Beauty&Skin Coach.

Po 15 latach upartego dążenia do celu Ewa może powiedzieć, że niesie ze sobą sporo doświadczeń w branży kosmetologicznej. Prowadzi salony, na których sukces pracuje razem z zespołem najlepszych specjalistów. To właśnie wykształcony i pełen jej zaufania personel stał się siłą napędową do stworzenia placówki szkoleniowej, w której przekazuje swoją wiedzę.

W swojej działalności COSMEO jest nastawione na zrównoważony rozwój, tylko wielowymiarowe myślenie i działanie to jedyny kierunek do sukcesu.
Działalność COSMEO skupia się na teraźniejszości ale w taki sposób, aby dzisiejsze działania przyniosły pozytywny skutek w przyszłości. Kompleksowo traktuje poszczególne działy jako jeden organizm, którego części sprawnie ze sobą współpracują i wzajemnie wzmacniają.

COSMEO stawia na ROZWÓJ! Tylko ciągła inwestycja w wiedzę i nowe umiejętności oraz nieustanna motywacja ZESPOŁU daje możliwość osiągnięcia SUKCESU. Dzięki częstym szkoleniom Pracownicy COSMEO są pewni swoich możliwości, a ich wiara w siebie skutkuje lepszymi efektami pracy i zadowoleniem KLIENTÓW.

DYNAMIKA – to „drugie imię COSMEO”
Marzenia są systematycznie przeobrażane w cele, które konsekwentnie są realizowane. Marzeń wciąż przybywa, a największym z nich jest wciąż powiększająca się sieć gabinetów COSMEO więc nie ma czasu na zwolnione tempo, a codzienna praca nad najwyższą jakością usług gwarantuje satysfakcję i coraz większą miłość do spełniania się w pasji, którą jest KOSMETOLOGIA. Cosmeo to miejsce skierowane głównie do kobiet pełne inspiracji, przydatnej wiedzy, a przede wszystkim takie, z którego Panie mogłyby czerpać siłę i motywację do działania. To są wartości, którymi kieruje się cały zespół COSMEO, a hasło przewodnie placówki szkoleniowej „Żyj z pasją” wzmacnia te założenia.