Gorlicka – Kruk Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk, czyli gabinet z Certyfikatem Najwyższej Jakości Usług 2017 na najwyższym poziomie!
Kolejny, wyjątkowy i godny polecenia przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”

Gorlicka-Kruk Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej oferuje zabiegi z zakresu zaawansowanej medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii. W swojej ofercie posiada także szeroką gamę peelingów chemicznych, masaży, zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, ciało, dłonie oraz stopy. Dbając o bezpieczeństwo i pełen komfort Klientów, Gabinet regularnie inwestuje w renomowane szkolenia branżowe i najwyższej jakości sprzęt zarówno kosmetyczny, jak i medyczny.

Atutem Gabinetu Gorlicka – Kruk jest holistyczne podejście do każdego Klienta. – Gabinet Gorlicka – Kruk jest miejscem dla osób ceniących profesjonalizm poparty doświadczeniem. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość i bezpieczeństwo naszych Klientów . Naszą ideą było stworzenie miejsca, w którym poza profesjonalną pielęgnacją ciała, Klienci będą mogli w pełni odprężyć się i wyciszyć w przytulnych wnętrzach, otoczeni magią aromatycznych świec, przy dźwiękach odpowiednio dobranej muzyki – mówi Justyna Gorlicka-Kruk, właścicielka Gabinetu, dyplomowana kosmetolog, technolog chemiczna, szkoleniowiec i nauczycielka zawodu.

Gabinet Gorlicka-Kruk od początku stawia na profesjonalizm. Zespół Gabinetu tworzą wykwalifikowani specjaliści, wciąż rozwijający się w zawodzie, który stanowi ich życiową pasję. Personel Gabinetu Gorlicka-Kruk nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uzyskując przy tym prestiżowe certyfikaty, a wśród nich m.in: szkolenia z zakresu laseroterapii, mezoterapii igłowej, trichoskopii, karboksyterapii, peelingów chemicznych i wiele innych.

Gabinet Gorlicka-Kruk jako Parter i Sponsor aktynie wspiera różne inicjatywy. Od lat angażuje się w projekty na rzecz promocji zdrowia i aktywnego spędzania wolnego czasu. Wspólnie z marką Revitalash, Gabinet wspierał program profilaktyki raka piersi. Gabinet jest również Partnerem sieci krakowskich siłowni i klubów fitness Fitness Platinium. Gabinet z dużym zaangażowaniem wspiera również wydarzenia kulturalne: w 2016 roku był Parterem multimedialnego widowiska Symphonica, a w 2017 roku – Festiwalu Vitis Music Sfera.

Specjaliści Gabinetu Gorlicka-Kruk angażują się również w wydarzenia skierowane do kobiet – Gabinet był Partnerem pokazów z cyklu Ladies Night w Cinema City, działał również aktywnie w społeczności „Marka jest kobietą”. Gabinet nie tylko wspiera marki modowe przy sesjach zdjęciowych, organizuje również własne, autorskie projekty np. Holistyczne Metamorfozy.
W tym roku Gabinet Gorlicka-Kruk obchodzi jubileusz 5-cio lecia swojej działalności. -Ostatnie pięć lat dla naszego Gabinetu było czasem wielu zmian: od zatrudnienia wspaniałej załogi, przez poszerzenie oferty, na zmianie siedziby Gabinetu skończywszy.

Mocno wierzę, że za sukcesem w interesach stoją przede wszystkim ludzie! Szczególnie podziękowania należą się mojemu fantastycznemu zespołowi kosmetologów za zaangażowanie, pasję i wspólną pracę nad rozwojem Gabinetu. Dziękuję również Klientom za zaufanie, wszystkie dowody sympatii oraz pomoc w ciągłym rozwoju – mówi Justyna Gorlicka-Kruk.