Gabinet Kosmetyczny „Justyna”

Z wielką przyjemnościa przedstawiamy kolejny Certyfikowany Gabinet posiadający CERTYFIKAT JAKOŚCI 2017 przyznawany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”

Przygotowując ten post wokół pojawiały się opinie Klientek tego gabinetu mówiące wciąż „…to najlepszy gabinet na całym Podhalu ! „
Gratulujemy Właścicielce Pani Justynie Bodziony za całokształt pracy, wkład w wieloletni rozwój i oczywiście jakość usług zasługującą na pełne uznanie co potwierdza wręczony ostatno Certyfikat Najwyższej Jakości Usług Przyjazna Kosmetyka

Oto kilka słów od Pani Justyny:

Kiedy zakładałam mój pierwszy gabinet w 1992, nigdy nie pomyślałabym, że 24 lata poźniej mój zespół będzie tworzyło aż 6 osób.

To grupa cudownych dziewczyn, które razem ze mną dzielą pasję, chcą się nieustannie szkolić i rozwijać.
Mam do nich pełne zaufanie – jest ono podstawą dobrej współpracy i budowania satysfakcji Klientów.

Każda z kosmetyczek jest specjalistką w odrębnej dziedzinie, co pozwala podnosić standard usług. To poszerza ofertę gabinetu i dzięki temu Gabinet Justyna jest zawsze na bieżąco z nowymi trendami, metodami i technologiami … i co najważniejsze sprawia, że nasi Klienci są bezpieczni w rękach profesjonalistów i pasjonatów .

Certyfikat to dla nas niesamowite wyróżnienie i „napęd” do odkrywania nowych obszarów w dziedzinie kosmetyki”.
Potwierdza on że warto się starać, rozwijać i uczyć w wielu obszarach związanych z urodą, zdrowiem i dobrym samopoczuciem.