Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm

Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-dermGabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm został założony w 1997 roku. Pracuje tu zespół specjalistów, dla których kosmetologia, bioodnowa, dermatologia i medycyna estetyczna są nie tylko pracą, ale również pasją. Naszym celem jest pielęgnowanie urody oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów dermatologicznych i kosmetycznych naszych klientów. W przypadkach wymagających konsultacji medycznych współpracujemy z lekarzem dermatologiem – alergologiem Magdaleną Nadolną-Raczkowską oraz lekarzem medycyny estetycznej Małgorzatą Domarecką. Taka współpraca pozwala osiągnąć najbardziej spektakularne efekty kuracji kosmetycznych.

Dbamy o najwyższą jakość usług stosując kosmetyki i sprzęt najwyższej jakości. W naszej pracy wykorzystujemy światowej klasy sprzęt m.in laser diodowy Light Sheer do depilacji, system odmładzający Intraceuticals, IPL Luna, maszynę Body Health do modelowania sylwetki oraz wiele innych urządzeń służących poprawie urody i zdrowia. Od niedawna posiadamy jako jedyny gabinet w Olsztynie rewelacyjny system odmładzania skóry metodą DermaFrac.

Regularnie uczestniczymy w sympozjach, targach, szkoleniach i wykładach podnoszących nasze kwalifikacje, co powoduje, że nasza oferta ciągle się poszerza. Z ogromnym powodzeniem stosujemy tez metody tradycyjne takie jak masaże manualne, aromaterapię, refleksologię, które są niezastąpione dla osób szukających relaksu i wypoczynku.

Gabinet Chimera-derm został wyróżniony w prestiżowym konkursie Super Salon na najlepszy gabinet roku 2008. W 2005 roku otrzymaliśmy pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą stronę internetową Gabinetu Kosmetycznego w Polsce. W 2009 roku firma Kosmoprof doceniła naszą pracę i przyznała nam tytuł Primus Inter Pares – Najlepszy Wśród Równych. Wyróżnieniu towarzyszyło tygodniowe szkolenie we Włoszech. W 2011 roku Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii w Polsce przyznało nam Certyfikat Najwyższej Jakości Usług Kosmetycznych ” Przyjazna Kosmetyka”.

W 2007 roku powstała w Olsztynie na ul. Mochnackiego 1 – filia gabinetu Chimera-derm o nazwie Klinika Dermourody. Specjalizuje się w kosmetologii leczniczej, dermatologii leczniczej i medycynie estetycznej.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Dołożymy wszelkich starań by sprostać Państwa oczekiwaniom, gdyż największą satysfakcję dają nam zadowoleni klienci. Życzymy, by wizyta u nas była chwilą przyjemną i niezapomnianą.

Zapraszamy serdecznie

Katarzyna Bołądź
mgr kosmetolog
spec. ds. promocji zdrowia

www.chimera.olsztyn.pl