Instytut Kosmetologii Maddalena

Certyfikat Najwyższej Jakości 2017 dla Instytutu Kosmetologii Maddalena w Płocku Pani Magdy Baranowskiej został przyznany w 100%!

Serdeczne powitanie już na samym wejściu wskazuje, że każdy kto tu zajrzy jest gościem najważniejszym!
Gabinety o pięknych, nowoczesnych i przyjaznych wnętrzach wzbudzają zaufanie i dają odczuć, że to miejsce pracy profesjonalistów.
Nowoczesny sprzęt, różnorodne zabiegi, zarówno te z zakresu medycyny estetycznej jak i kosmetologii leczniczej, kosmetyki pielęgnacyjnej i ekologicznej tworzą bardzo bogatą i innowacyją ofertę. Sklep przy recepcji pełen różnorodnych, najlepszej jakości kosmetyków zachęca do zakupów i przekonuje, że to tu kosmetolodzy doradzą i wybiorą najlepsze produkty do pielęgnacji skóry w domu.

Zespół pełen zaangażowania w rozwój, pogłębianie wiedzy wzbudza zaufanie i prezentuje najwyższą jakość usług. Instytut Maddalena to miejsce, w którym właścicielka – Pani Magdalena Baranowska stwarza niezwykłą, serdeczną i pełna przyjaźni atmosferę. Pasja i wiedza właścicielki powoduja ciagły rozwój, inwestycje w nowoczesne technologie i stałą analizę rynku estetycznego, by swoim klientkom zaoferować najlepsze zabiegi i satysfakcję z oczekiwanych efektów.