Nefretete – salon piękności Beata Urban

Właścicielką i założycielka Salonu Nefretete jest Pani Beata Urban.
Miejsce to przedstawia najwyższą klasę i jakość zarówno obsługi Klienta jak i w wyposażenia i urządzenia salonu.
Z tego gabinetu z pewnością każdy Klient wyjdzie w pełni usatysfakcjonowany zarówno efektami jak i profesjonalną obsługą.
Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

Pani Beata o swoim Salonie tak pisze:
Salon powstał 01.08.1990 roku i w tym roku (2017) otrzymał prestiżowy Certyfikat Jakości.
Na początku salon mieścił się w osiedlowej przybudówce w bloku przy ul.Paderewskiego.
Już w 1992 jeździłam do siedziby Ionto Comed na szkolenia ze sprzętu i zabiegów Babor w Niemczech by swoim Klientom udostępniać najnowsze technologie i zabiegi.
.
W 1993 wzięłam udział w 1 ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Centrum Kosmetologiczne Super Salon.
Wówczas najważniejszym kryterium była wiedza.
Test, który (tylko ja rozwiązałam bezbłędnie (ku zdziwieniu komisji, że taka młoda kosmetyczka mu podołała) spowodował że organizatorzy konkursu zdecydowali się przyjechać do Rzeszowa na weryfikację gabinetu na ul.3-go Maja 8 (w tej lokalizacji od 01.01.1993 do dzisiaj jako Nefretete) i w ten sposób zwyciężyłam. To był Pierwszy Super Salon w Polsce !!!

Od czasu wygranej, której nagrodą był wyjazd na międzynarodowy kongres kosmetyczny do Paryża rozpoczął się okres nieustannej edukacji.Wyjazdy na kongresy , szkolenia , praca i znowu szkolenia.
Przygodę z makijażem permanentnym rozpoczęłam w 1997 roku. Ma to być zwieńczenie naturalnej, profesjonalnej pielęgnacji, tak aby moje klientki ZAWSZE wyglądały cudownie.
Biorę udział w cyklach edukacyjnych organizowanych przez SANEPID odnośnie świadomości zagrożeń zakażeń w gabinecie. Bezpieczeństwo Klienta i nasze są najważniejsze.

Kolejna akcja, w której brałam udział to Derma Friendly – program świadomej obsługi klientów chorych na łuszczycę.
Otrzymałam również dyplom przyznany przez Państwową Inspekcję Pracy dla firm spełniających wszystkie wymogi bezpiecznej pracy w małych zakładach.
W 2014 ukończyłam Collegium Cosmeticum z wyróżnieniem – autorski program dr Markowskiego kształcenia kosmetyczek i kosmetologów. Wiedza tam zdobyta to grom nauki wszystkich medycznych dziedzin związanych ze skórą i zdrowym życiem jak przystało na kosmetologa, promotora zdrowia.

Podjęłam też współprace z kliniką rekonstrukcji piersi, dla pań po mastektomii- pigmentacja odtwórcza otoczki i brodawki piersiowej – „wisienka na torcie” po zakończonym procesie leczenia.
Zajmuję się też estetyczną pigmentacją skóry głowy poprawiającą wygląd ( łysienie androgenowe) i medyczną w przypadku blizn po przeszczepach wypadkach, w przypadku łysienia szczególnie łysienia złośliwego (alopecia totalis).

Ostatni rok to studia podyplomowe z tytułem Trener Linegista na GWSH ukończone VI 2017
  (wszystkie techniki mikropigmentacji estetycznej i medycznej)
W planach pielęgnacja skór klientek cudownymi kosmetykami Babor i dr Babor w nowej siedzibie w Rzeszowie przy ul.Moniuszki 8 Babor Beauty Spa miejscu przygotowanym dla klientek według najwyższych standardów.
Kolejne plany udział w Akademii zdrowego Stylu Życia – cykl edukacyjny, który podejmę od listopada – mikroodżywianie bo to też ma ogromny wpływ na nasz wygląd i wprowadza nas w najnowsze obszary wiedzy z zakresu medycyny komórkowej.

Zaczepiłam (mam nadzieję) moją córkę Agnieszkę, która właśnie zakończyła studia podyplomowe dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej i będzie naszym wsparciem oraz konsultantem medycznym w przypadku bardziej inwazyjnych zabiegów laseroterapii, radiofrekwencji mikroigłowej, zabiegów z użyciem plazmy azotowej i innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej które doskonale komponują się z intensywnymi liniami DR BABOR.
Praca w dziedzinie kosmetologii to moja pasja. Z wdzięcznością codziennie witam stałe i nowe Klientki salonu. Życzę wszystkim czerpania radości z codziennej pracy i realizacji nawet najmniejszych celów.
Beata Urban