SLIM LINE Centrum Nowoczesnej Kosmetyki

SLIM LINE Centrum Nowoczesnej KosmetykiPaulo Coelho napisał w Alchemiku:
„Tylko spełnianie marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”.

W takim razie moje życie jest fascynujące ponieważ spełniam moje marzenia. Po dwudziestu latach pracy w branży farmaceutycznej postanowiłam spełnić moje marzenie, które kiełkowało we mnie od dawna. Będąc dyplomowaną pielęgniarką postanowiłam skończyć studia kosmetyczne i zdobyłam wykształcenie wyższe na kierunku kosmetologia. W między czasie stałam się właścicielką Centrum Nowoczesnej Kosmetyki – Slim Line w Lublinie.

Jednym z moich celów było stworzenie dobrej atmosfery w moim zespole wykształconych kosmetyczek. Wierze w zasadę, że im bardziej zadowolony pracownik tym bardziej zadowolony klient. Myślę, że udaje się nam stworzyć odpowiednią atmosferę w naszym centrum czego najlepszym potwierdzeniem jest grono stałych, usatysfakcjonowanych Klientek i Klientów.

Dbając o atmosferę nie zapominam o tym, aby rozwijać siebie oraz mój zespół. Staramy się na bieżąco uczestniczyć w szkoleniach, seminariach i targach rozwijając swoje kompetencje i poszerzając wiedzę oraz indywidualne umiejętności. Dysponujemy 6 gabinetami, oddzielnym gabinetem do manicure i pedicure, szatnią oraz przestronną recepcją. Każdy gabinet jest wyposażony w jedno stanowisko kosmetyczne co stwarza miłą i intymną atmosferę. Posiadamy unikalny zestaw specjalistycznych urządzeń oraz pełen wachlarz zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało.

W 2012 pomyślnie przeszłyśmy proces certyfikacji zorganizowany przez komisję ze Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”. 8 września 2012 został mi wręczony Certyfikat Najwyższej Jakości  Usług. Z dumą odbierałam nagrodę jako potwierdzenie dla mnie i mojego zespołu, że podążamy we właściwym kierunku.

Mam nadzieję, że moja wytrwałość w dążeniu do celu i realizacja marzeń będzie inspiracją dla moich Klientek i Klientów. Ze swojej strony mogę jedynie zapewnić, że satysfakcja i zadowolenie naszych Klientek i Klientów jest naturalną częścią moich marzeń ponieważ centrum to nie tylko budynek ale ludzie w nim znajdujący się, ich marzenia, potrzeby, problemy i emocje.

Pozdrawiam
Beata Kołtun
kosmetolog

tel. kom. 885116666
e’mail: info@slimline.lublin.pl