Upiększalnia – Studio Stylu i Urody

Agnieszka Nawrocka, dyplomowany kosmetolog z ponad 20-letnim doświadczeniem. Najlepsza absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia oraz autorskiego programu Collegium Cosmeticum 1 i 2 stopnia. Zaangażowany przedsiębiorca, pasjonatka zdrowego życia, jogi, podróży i piękna. Od 19 lat właścicielka i mentorka butikowego salonu piękności Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY we Wrocławiu, który prowadzi z wielkim sukcesem.

Upiększalnia świadczy usługi w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej. Salon oferuje szeroką gamę zabiegów kosmetologicznych na twarz i ciało w oparciu o produkty marek takich jak: SOTHYS, Selvert, Dermaquest. Dopełnieniem są profesjonalne usługi podologiczne i stylizacja paznokci. Ważną częścią działalności są również pełne usługi fryzjerskie oraz makijaż okolicznościowy.

Upiększalnia jest jednym z głównych partnerów marki Kevin Murphy na Dolnym Śląsku. Od lat przygotowuje pary młode do ślubu i jest ekspertem w tej dziedzinie. Ciągły proces szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych gwarantuje bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów. Poprzez dbałość i uwagę buduje długotrwałe i silne relacje.